0 850 302 08 61

23.11.2017 TARİHİ İTİBARİ İLE ÜRÜN STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR.

Siparişleriniz şeffaf poşet ile gönderilecektir. Siparişinizi teslim alırken ürünü görebilirsiniz.

7/24 BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. SİPARİŞ VE DESTEK HATTI:

0(850) 302 08 61

  • 0850 telefon numaramız sabit hat numarasıdır. Bizi aradığınızda, cep faturanıza daha fazla fatura yazmaz. Sabit hatları aradığınız da, nasıl işliyorsa, yine aynı şekilde işleyecektir. Dakikalarınız ya da kampanyalarınız var ise, bu kampayalardan düşecektir.

BÜTÜN KREDİ KARTLARA TAKSİT YAPILMAKTADIR.

KAPIDA ÖDEME MEVCUTTUR. HERHANGİ ŞEKİLDE EKSTRA ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR. SİPARİŞ VERİRKEN KAPIDA ÖDEME SEÇMENİZ YETERLİDİR.

DİP NOT: FİRMAMIZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖNEM VEREN BİR FİRMADIR. HANGİ ÜRÜNÜ SİPARİŞ VERİRSENİZ O ÜRÜN GELİR, BİR BAŞKA ÜRÜN GELMESİ İMKANSIZDIR. BU KONUDA ÇOK HASSAS OLDUĞUMUZU BİLDİRİRİZ.

TELEFONLARIMIZI ARAMADAN ÖNCE BURAYI OKUYUN: Çeşitli internet sitelerinden daha ucuza kalitesiz olanları alıp, ilerleyen vakitlerde arıza gibi durumlarda aldığı kişilere ulaşamayan müşterilerimiz bizleri aramakta. Eskiden yardımcı olurduk fakat, 27.01.2017 tarihinden itibaren bizim müşterimiz olmayan kişilere yardımcı olamayacağımızı belirtiriz. Son zamanlarda çok fazla telefon aldık ve çoğu bizim müşterimiz değil. Müşterilerimizin bilgilerini güvenli bir şekilde kendi veritabanımızda saklıyoruz ve aradan 10 sene bile geçse müşteri bilgileri silinmemektedir. Müşteri bilgilerimiz 3.sahışlar ile paylaşılmaz.

Henüz yorum yapılmadı ilk yorumu siz yapın!
Yorum Yapın


bank