0 850 302 08 61

Mayıs 2016 için Arşiv


Sigara Sarma Makinası kapıda Ödeme istanbul

merhaba, sigara sarma makinası almak isteyen müşterilerimiz kapıda ödeme seçeneklerinden faydalanabilirler. Sipariş ver tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterli. Siparişinizi nasıl seçtiyseniz o şekilde sizlere gelecektir.

sigara sarma makinası istanbul

Firmamız istanbul da bulunmaktadır. Sigara sarma makinası almak isteyen müşterilerimiz dilerseler istanbul da ofisimize gelerek alabilirler. İstanbul dışı olan müşterilerimize kapıda ödeme olarak göndermekteyiz.

sigara sarma makinası kapıda ödeme

Sitemizde bulunan sigara sarma makinalarını kapıda ödeme ile satın alabilirsiniz. Kurumsal bir firmayız, müşterilerimizi ciddi bir şekilde önemsiyoruz. Siparişlerinizi kendimiz deniyoruz, çalıştığını gördükten sonra kargoya veriyoruz. Yine de bir sorun olduğunda değişimi gerçekleştiriyoruz. Modellerimizi sipariş vermek için yukarı da bulunan “Sipariş ver” butonuna basarak sipariş verebilir ya da 0850 302 08 61 numaralı telefonu arayarak […]

sigara sarma makinası fiyatları

Sigara sarma makinası fiyatları değiştirmektedir. Bizim önerdiğimiz model hazneli 279 tl olan modeldir. Hazneli model enjeksiyon sistemli olduğu için sigara dolumu yaparken tam olarak doldurur. Ucunda herhangi bir şekilde dökme yapmaz. Filtrenin başında boşluk da bırakmaz. 0850 302 08 61 numaralı telefondan bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

sigara sarma makinası sahibinden

Bir çok tüketici sigara zamlarından dolayı evinde kendi sigarasını sarmak istiyor ya da sigara sarıp ek iş yapmak istiyor. Bir çok tütüncü dükkanı sahipleri sigara sardırmak için tüketicilere ihtiyaç duyuyor. Bu durumda sigara sarma makinası satan esnaflar sahibinden, gittigidiyor, n11 ya da hepsiburada gibi sitelerde sigara sarma makinası satışları yapmaktadır. Fakat bu tarz sitelere ürün […]bank