0 850 302 08 61

sigara sarma makinesi istanbul

Sigara sarma makina ticareti bir çok il ve ilçelerde olduğu kadar İstanbul gibi büyük bir şehilde de çok fazladır. Hem sigara ticareti yapan hem de sigara masrafını azaltmak isteyen tüketiciler artık sigara sarma makinası ile birlikte sigara masrafından kâr yapmak istiyor ya da ek iş olarak sigara sarmak için makine almak zorunda kalıyor.

Sigara Sarma Makinası ticareti yapan firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiyenin 81 İline Kargolama yapmaktadır. Türkiyenin neresinde olursanız olun, firmamızdan sigara sarma makinası satın alabilirsiniz.

Firmamız İstanbul içine verilen siparişleriniz ertesi gün elinize ulaşması mümkündür. 1 iş günü içerisinde İstanbul içi siparişleriniz teslim olmaktadır. Diğer illerden verilen siparişler 1 ila 3 iş günü içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

İstanbul ya da farklı illerde yaşan müşterilerimiz istanbulda bulunan ofisimizden kendi görüp almak istiyorlarsa eğer 0850 302 08 61 numaralı telefondan bize ulaşıp adresimizi isteyebilirsiniz. Telefonla randevu almanız şarttır.

 

Henüz yorum yapılmadı ilk yorumu siz yapın!
Yorum Yapın


bank